shapka_top.jpg


Головна

Міняємо меблі – змінюємо життя.

 

“ARTMEBLI”:
МІНЯЄМО МЕБЛІ –
ЗМІНЮЄМО ЖИТТЯ

На все свій час – навіть ремонту на кухні. І от ви здійснили цей подвиг: поклали плитку, побілили стелю, привели до ладу підлогу. Нарешті будівельне сміття винесене, вікна вимиті і сяють.

ARTMEBLI: Міняємо меблі – змінюємо життя

Цілком очевидно, що старій шафі і підвісним полицям тут не місце. Придбати нову кухню? Гаманець ваш, напевно, схуд, крім того, не усякий меблевий гарнітур, який припав вам до душі, разом з побутовою технікою розміститься у «метражі» вашої кухні. Вирішення проблеми – вбудовані і корпусні меблі на замовлення. Сучасні технології і матеріали дозволяють досягти високої якості виробів за доступними цінами.

Яку кухню замовити? Якими критеріями при цьому керуватися? Перш за все, доцільністю і зручністю. Навіть невелика за розмірами кухня може відповідати цим вимогам, якщо її проект зроблений якісно: враховано розташування водопровідних труб, електропроводки і вентиляції, багато інших деталей. Така робота під силу лише професіоналам.

Філософія нашої компанії: «Міняємо меблі – змінюємо життя». Поєднання ваших фантазій і вимог до меблів за індивідуальними замовленнями, наші зустрічні пропозиції по дизайну, безумовно, приведуть до відмінного результату: кухня вийде не лише функціональною, але й віддзеркалить вашу індивідуальність. Традиційні вечірні чаювання в затишній домашній обстановці будуть вам у радість.

Напевно, ви не захочете зупинитися на півдорозі й вирішите оновити вітальню, спальню або кабінет. Компанія готова прийняти замовлення на шафу-купе, гардеробну кімнату, шафу-бібліотеку, дитячі меблі, передпокій.

Больше фотографий  тут

//artmebli.ua/glavnaja.html